Kontakt.

Men vad bra att du har en bohuslänsk försäkring. Vi finns här för dig, alldeles runt knuten. Slå oss en signal. Eller fyll i formuläret nedan, så hör vi av oss.

Vid mindre akuta skador (ett par skadade glasögon till exempel), fyll i formuläret nedan, så hör vi av oss.

RING OSS.
Det ska du alltid göra vid skador som kan kräva akuta åtgärder! (Till exempel vattenläckor.)

0523-380 20 Mån–tors 08:15–16:45 (15:45 från maj till aug) och fre 08:15–14:45.

0705–13 80 20 (Skadejour, alla andra tider.).

BLI UPPRINGD.

VI PÅ BSB.

Kerstin Alfredsson

Försäkringsrådgivare Privat
kerstin@bsb.se
0523-38022

Isabella Fält

Försäkringsrådgivare Fastighet och Småföretag
isabella@bsb.se
0523-781462

Emelie Hvid Haglund

Försäkringsrådgivare Privat (föräldraledig)
emelie@bsb.se
0523-781463

Helena Johansson Olsmyr

Försäkringsrådgivare Privat, Fastighet och Småföretag
helena@bsb.se
0523-781460

Alexander Molin

Försäkringsrådgivare Privat
alexander@bsb.se
0523-781468

Madeleine Persson

VD och Försäkringsrådgivare
madeleine@bsb.se
0523-38023